Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.08.2020 18:17
EA Play
987V

EA Access i Origin Access będą występować pod wspólną nazwą. EA przedstawia EA Play

Electronic Arts zdecydowało się na mały rebranding swoich usług. Firma łączy EA Access i Origin Access, a z połączonych mocy obu propozycji wyłania się EA Play. Korporacja chce zaoferować graczom znacznie więcej gier oraz zawartości.

EA Access cieszyło się świetną popularnością w okolicy premiery na Xboksie One, jednak aktualnie usługa nie rozgrzewa już tłumów, ponieważ znacznie lepiej wypada Xbox Game Pass. Microsoft oferuje więcej gier, ale najwidoczniej Electronic Arts nie zamierza chować głowy w piasek.

Electronic Arts właśnie potwierdziło rebranding usług – jest to „ważny krok” dla Elektroników, którzy uważają, że połączony EA Access i Origin Access to „najlepszy sposób na granie”.

„EA Access i Origin Access Basic stają się EA Play, a Origin Access Premier zmieni się w EA Play Pro”

Electronic Arts potwierdza, że wkrótce przedstawi kolejne konkrety, a gracze mogą liczyć na znacznie więcej zawartości oraz gier. Twórcy na początku zapewnią „ekskluzywne wyzwania w grach i comiesięczne dropy nagród dla członków w wybranych tytułach”. Zainteresowani zgarną także „wcześniejszy dostęp do konkursów i nagród, takich jak paczek Ultimate Team”. Firma przygotuje szereg ekskluzywnych dodatków.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że choć EA Access i Origin Access będą występować pod jedną nazwą, to gracze nie otrzymają w ramach jednego abonamentu gier na konsole i PC. To po prostu odświeżenie marki, a większe ogłoszenia zostaną przedstawione w późniejszym terminie.

Electronic Arts właśnie świętuje premierę EA Sports UFC 4. Warto dodać, że według ostatnich plotek Battlefield 6 zapewni ogromną wojnę.

Źródło: https://www.theverge.com/2020/8/14/21368737/ea-access-origin-subscription-rebrand-exclusives-price-drop

Tagi: ea access ea play electronic arts origin access