Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.08.2020 12:07
Civilization 6
1050V

Civilization 6 w kieszeni. Premiera zachwalanej strategii na Androidzie

Civilization 6 to obecnie jedna z najwspanialszych gier do mobilnej rozgrywki - nie tylko na Switchu, ale też na sprzęcie działającym w oparciu o iOS. Co z Androidem?

Po długim oczekiwaniu posiadacze hardware'u z systemem Android mogą wreszcie zacząć zabawę w Civilization VI, czyli w jednej z najwspanialszych strategii ostatnich lat, która doczekała się bardzo dobrze wykonanej mobilnej konwersji dla iPhone'ów i iPadów. Teraz do zabawy przyłączają się też posiadacze sprzętu z Androidem. Po 2 latach od premiery na iOS, ale cóż - lepiej późno niż wcale!

Civilization 6 trafiło już do Google Play w Europie. Autorzy oferują 60 tur za darmo po pobraniu gry. Później, by kontynuować zabawę trzeba zapłacić 105 zł. Mamy tu do czynienia z pełną konwersją - z gry nie wycięto żadnych funkcji czy trybów względem wydania PC.

Miejmy nadzieję, że ta cena niedługo spadnie, bo biorąc pod uwagę wiek Civilization 6, czy chociażby fakt, że gra była ostatnio oferowana za darmo na Epic Games Store, można by się spodziewać niższej kwoty.

Gameplay z Civilization 6 na Androidzie znajdziecie poniżej.

Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aspyr.civvi

Tagi: 2K Games Firaxis Games Sid Meier's Civilization VI