Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.08.2020 15:54
Diabeł wcielony
1602V

Diabeł wcielony może okazać się hitem. Tom Holland i Robert Pattinson w filmie platformy Netflix

Aktorzy wcielający się w Spider-Mana (Tom Holland), Batmana (Robert Pattinson) i Zimowego Żołnierza (Sebastian Stan) spotkali się na planie najnowszego dramatu platformy Netflix. „Diabeł wcielony” otrzymał pierwszy zwiastun, który zapowiada kawał ciekawej historii.

„Diabeł wcielony” to najnowszy film w reżyserii Antonio Camposa, którego możecie kojarzyć z takich tytułów jak „Grzesznica”, „Simon zabójca”, „Christine” czy też serialu platformy Netflix „The Punisher”. Teraz reżyser otrzymał możliwość przedstawienia nowej historii, w której wystąpi wielu znanych i cenionych aktorów.

Opowieść zaprowadzi widzów do czasu pomiędzy II wojną światową a konfliktem w Wietnamie i przedstawi walkę sprawiedliwych, którzy zmierzą się z ludźmi bez żadnych zasad. Tak wydarzenia zapowiada Netflix:

„W Knockemstiff w stanie Ohio i w otaczających je leśnych ostępach mroczne indywidua — demoniczny kaznodzieja (Robert Pattinson), przerażające małżeństwo (Jason Clarke i Riley Keough) oraz zdeprawowany szeryf (Sebastian Stan) — zaciskają pętlę wokół młodego Arvina Russella (Tom Holland) próbującego chronić siebie i swoją rodzinę przed silami zła. ”

W dramacie wystąpią również Bill Skarsgård, Mia Wasikowska, Harry Melling, Haley Bennett i Pokey LaFarge, a film został przygotowany na podstawie nagradzanej powieści Donalda Raya Pollocka.

Trzeba przyznać, że obsada robi wrażenie, a pierwszy zwiastun sprawił, że od razu wrzuciłem film na listę do zobaczenia. Premiera odbędzie się już w przyszłym miesiącu, a dokładnie 16 września.

Pozostając w temacie ciekawych produkcji Netflixa – sprawdźcie nasze recenzje „Najbardziej poszukiwani przestępcy” oraz „The Rain”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Diabeł wcielony netflix Robert Pattinson Sebastian Stan tom holland zwiastun