Gorące nowości na PS4. Sony przypomina o świeżych grach i trwającej promocji

News
2300V
Gorące nowości na PS4. Sony przypomina o świeżych grach i trwającej promocji
Bartosz Dawidowski | 13.08.2020, 09:55

Sony jak co tydzień przedstawia najgorętsze nowości wydawnicze wychodzące na PS4. Sprawdźmy co przygotowała dla nas firma tym razem.

Youtubowy kanał PlayStation Access w pierwszej kolejności promuje betę Marvel's Avengers. Grę możemy testować od piątku (14 lipca) do końca niedzieli. Beta oferuje nie tylko wybraną zawartość singleplayer z kampanii, ale również opcję kooperacji. Jeśli nie zdążycie zagrać w wymienionym terminie, to do dyspozycji będziecie mieć jeszcze drugą turę bety w dniach 21-23 sierpnia. Miejmy nadzieję, że obserwacje graczy w trakcie bety przełożą się na wysoką jakość kompletnego wydania Marvel's Avengers. Premiera gry odbędzie się 4 września 2020 r.

Kolejna z promowanych przez Sony nowości to UFC 4, czyli najnowsze wydanie znanej serii bijatyk. Gra trafi na rynek 14 sierpnia. Już dzisiaj natomiast na rynku ląduje The Alto Collection, czyli relaksująco-kontemplacyjna gra rozgrywająca się w pięknych krajobrazach 2,5 D.

Sony przypomina też o premierze Hyper Scape, która odbyła się już wczoraj. To tytuł Ubisoftu, który nawiązuje do mody na Battle Royale. Gra jest dystrybuowana w formule free-to-play.

Last but not least - na PS Store nadal obowiązuje Letnia Wyprzedaż, która została 5 sierpnia rozszerzona o nowe tytuły. Wszystkie szczegóły na jej temat znajdziecie tutaj.

Źródło: własne

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper