Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.08.2020 17:18
Tony Hawk's Pro Skater 1+2
1171V

Demo Tony Hawk's Pro Skater 1+2 jeszcze w tym tygodniu. Gameplay i zwiastun prezentują atrakcje

Twórcy Tony Hawk's Pro Skater 1+2 przypominają graczom o nadciągającej demonstracji. Jeszcze w tym tygodniu zainteresowani gracze otrzymają szansę wypróbowania odświeżonej wersji gry. Deweloperzy zaoferują nam jedną mapę i pozwolą mierzyć się z kolejnymi rekordami.

Premiera najnowszej propozycji studia Vicarious Visions odbędzie się w przyszłym miesiącu i twórcy systematycznie przybliżają graczom odrestaurowaną grę. Poznaliśmy już soundtrack oraz skaterów, a teraz warto przygotować się na rozgrywkę. Nadciąga obiecana wersja demonstracyjna.

Już w najbliższy piątek klienci zamawiający Tony Hawk's Pro Skater 1+2 w wersji cyfrowej otrzymają dostęp do Warehouse Demo, które zostało zapowiedziane na najnowszym zwiastunie. To znana miejscówka, ale teraz sprawdzimy swoje umiejętności w odrestaurowanej lokacji.

Vicarious Visions nie potwierdziło kolejnych wycinków i prawdopodobnie zbliżające się demo będzie jedyną szansą, by sprawdzić Tony Hawk's Pro Skater 1+2 przed premierą. W Sieci na pewno pojawi się mnóstwo nowych materiałów z gry, na których fani będą prezentować swojego skilla. Możemy mieć pewność, że akurat w tym tytule nie zabraknie zawartości i choć zestaw stawia na zręcznościową zabawę, to jednak wielu fanów deski może z wielką przyjemnością zapoznać się z tą pozycją.

[Aktualizacja #1]

Jest i gameplay:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Tony Hawk's Pro Skater 1 2 Tony Hawk's Pro Skater 1+2 Vicarious Visions