Iza Łęcka Iza Łęcka 12.08.2020 08:48
Fast & Furious Crossroads
1396V

Fast & Furious Crossroads miażdżone w kolejnych recenzjach. Gra z najsłabszymi ocenami w 2020 roku

Szybcy i wściekli nie mogą mówić o "bombowym starcie". Fast & Furious Crossroads zapowiada się na jedną z najgorszych gier 2020 roku, a tragicznego odbioru mogą nie naprawić nachodzące aktualizacje. Slightly Mad Studios zawiodło na pełnej linii.

Już na początku tygodnia informowaliśmy o bardzo słabych notach Fast & Furious Crossroads, tymczasem w Sieci pojawiają się kolejne recenzje, które tylko potwierdzają fatalną sytuację gry. Serwis Metacritic przedstawia wyłącznie teksty wybranych redakcji przedstawia, jednakże średnia ocen utrzymuje się na poziomie 33% – to aktualnie najsłabszy rezultat produkcji debiutującej w 2020 roku (identyczny wynik zdobył Dawn of Fear). Odrobinę lepiej prezentują się noty na Opencritic, gdzie wynik powinien osiągnąć średnią 40%, choć przez błędnie wpisaną jedną z ocen jest nieco wyższy i wynosi 44%.

Niezależnie od zdobytych not, Fast & Furious Crossroads to bardzo niewykorzystany potencjał. Tak popularna marka powinna doczekać się dopracowanej gry. Niestety, Szybcy i wściekli są krytykowani za nudą rozgrywkę, brak zróżnicowanych misji, niedopracowane kąty kamery, fatalną oprawę czy też słabe tryby sieciowe.

„Ogólnie rzecz biorąc, Fast & Furious Crossroads jest poważnym rozczarowaniem. Od czasu do czasu widać błysk akcji franczyzy, a niektóre przerywniki filmowe sugerują kiczowaty humor, z którego znane są filmy. Ale tych chwil jest niewiele i nie są one zbyt często. Rozczarowująca grafika i nieinspirujący projekt misji powstrzymują Fast & Furious Crossroads przed byciem dobrą grą - ale to właśnie straszna, okropna jazda zdegradowała ją do miana "złej".” - Gamespew

Jedyną pozytywną recenzję aktualnie opublikowała redakcja TheGamer, która docenia model jazdę, filmowe akcje czy też scenariusz. Czytając większość tekstów możemy jednak odczuć spore rozczarowanie faktem, że Fast & Furious Crossroads jest kolejną fatalną produkcją na filmowej licencji, która „podtrzymuje negatywny stereotyp”.

Fast & Furious Crossroads – pierwsze recenzje:

  • TheGamer - 8 / 10
  • Game Informer - 5 / 10.0
  • New Game Network - 35 / 100
  • WayTooManyGames - 3.5 / 10.0
  • Push Square - 3 / 10
  • GameSpew - 3 / 10.0
  • Metro GameCentral - 2 / 10

Źródło: Opencritic i Metacritic

Tagi: Bandai Namco Fast Fast & Furious Crossroads Slightly Mad Studios