Iza Łęcka Iza Łęcka 20.09.2019 13:30
atomic heart bohater
1143V

Atomic Heart na niepokojącym zwiastunie. O tej grze trzeba pamiętać

Atomic Heart trafi do graczy dopiero w przyszłym roku. Deweloperzy nie dają zapomnieć o grze umiejscowionej w retrofuturystycznym Związku Radzieckim, a najnowszy zwiastun doskonale prezentuje potencjał produkcji.

Jeszcze kilka miesięcy temu Atomic Heart był dla nas dużą zagadką, jednak Mundfish ujawniło szczegóły ciekawej fabuły, która może sprawić, że niezależne, rosyjskie studio osiągnie duży sukces. Twórcy zaprowadzą graczy do „retrofuturystycznego” Związku Radzieckiego, gdzie głównym bohaterem został tajny agent KGB.

P-3, bo tak nazywa się protagonista, zostaje wysłany do tajnej placówki 3826. Jego zadaniem jest zorientowanie się w sytuacji panującej w obiekcie i poznanie powodu, dlaczego personal zerwał łączność. Sytuacja szybko się wyjaśni – miejsce zostało przejęte przez sztuczną inteligencję, która zbuntowała się przeciwko ludziom, a na domiar złego po obiekcie wałęsają się żywe trupy, będące wynikiem jakiegoś upiornego eksperymentu.

Atomic Heart nadal nie posiada ostatecznej daty premiery – gra w 2020 roku trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. W przypadku tej ostatniej platformy zapowiedziano wsparcie ray tracingu.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać o:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Atomic Heart Mundfish trailer zwiastun

Nie przegap