Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2020 19:01
Splinter Cell łączy siły z Rainbow Six Siege
1442V

Splinter Cell łączy siły z Rainbow Six Siege. Sam Fisher trafi do strzelanki Ubisoftu

Ubisoft właśnie potwierdził ostatnie plotki. Sam Fisher z serii Splinter Cell zawita do Rainbow Six Siege. Znany agent specjalny ma okazję wystąpić w kolejnej grze francuskiej korporacji i możemy mieć nadzieję, że deweloperzy chcą w taki sposób przygotować graczy na znacznie większą produkcję.

Od kilku tygodni pojawiały się przecieki, według których Splinter Cell trafi do Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Teraz możemy potwierdzić szczegóły – takie wydarzenie nadciąga i Sam Fisher zawita do nowej gry Ubisoftu. 

Francuska korporacja właśnie zapowiedziała Operację „Shadow Legacy”, w której pojawi się właśnie Sam „Zero” Fisher. Znany bohater zmierzy się z innymi specjalistami, ale jego dokładną prezentację zobaczymy dopiero w najbliższą niedzielę – wtedy to otrzymamy pełny pokaz agenta.

„Mimo że Fisher opuścił aktywną służbę, zachował porządną formę, chociaż gdy trafił do naszej bazy, wydawał się nieco bardziej przemęczony niż zwykle. Ciekawi mnie, dlaczego Zero postanowił używać Rainbow w charakterze swojej bazy głównej – gdyby nie stały za tym jakieś motywacje osobiste, z pewnością by go tu nie było. Ale skoro już tu jest, powinniśmy wykorzystać jego wiedzę i doświadczenie. Jego znajomość technik wojskowych powinna dobrze równoważyć Twoje spostrzeżenia psychologiczne. Fisher trafia do nas jako pierwszy członek Personelu Operacyjnego Rainbow (ROS – Rainbow Operational Staff), dlatego też jestem ciekawa, ale i ostrożna wobec zmian, które z pewnością wprowadzi do naszej organizacji. Jestem pewna, że jego polecenia będą niezbędnym, ale i bolesnym doświadczeniem. Z pewnością nie powiedział mi wszystkiego na temat swojego zaskakującego przybycia, ale nie jest to dla mnie zaskoczeniem. Zero zawsze działa na bazie minimalnych niezbędnych informacji, dlatego też z pewnością powie mi wszystko, co uważa za stosowne.”

Jest to naprawdę interesujący ruch, który mam nadzieję jest tylko i wyłącznie prologiem do czegoś znacznie większego. Jak wiadomo Fisher w ostatnich miesiącach pojawił się w innych tytułach Ubisoftu – widzieliśmy go w Ghost Recon Wildlands oraz Ghost Recon Breakpoint.

To może w kolejnym kroku Ubisoft zapowie samodzielną misję Fishera? Ubisoft w swoim czasie często wspominał o wskrzeszeniu marki, ale przynajmniej aktualnie deweloperzy wysyłają agenta na poboczne misje.

Źródło: https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/rainbow-six/siege/news-updates/

Tagi: tom clancy's rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal