Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2020 17:17
The Last of Us 2 nowości
3340V

The Last of Us 2 z wielkimi nowościami. Twórcy oferują modyfikacje grafiki, rozgrywki, dźwięku i nowe wyzwania

Naughty Dog nie zakończyło rozwijać The Last of Us 2. Twórcy za sprawą aktualizacji nie tylko dodali do gry nowy poziom trudności, ale pozwalają znacznie bardziej dostosować grę. Gracze sprawdzą teraz między innymi graficzne modyfikacje.

Już wczoraj informowałem naszą społeczność o nowej aktualizacji do The Last of Us 2, która wprowadza między innymi wysoki poziom trudności (Grounded) oraz Permadeath (należy ukończyć grę bez śmierci), ale okazuje się, że to dopiero początek przygotowanych atrakcji.

Twórcy właśnie zaprezentowali zwiastun, który zdradza szereg nowości. Zainteresowani podczas rozgrywki mogą teraz wybrać zróżnicowane tryby, które zaprezentują The Last of Us 2 w zupełnie nowej oprawie lub z odświeżonym dźwiękiem – teraz akcja może zostać ubarwiona cel-shadingiem lub 8-bitami. Opcje są zróżnicowane i pozwalają znacząco wpłynąć na wizualną stronę gry.

Gracze mogą także sprawdzić między innymi Slow Motion, Bullet Speed, One Shot czy też nieskończoną amunicję i crafting. Autorzy zadbali także o szereg usprawnień, które pojawiały się wśród głosów fanów – tutaj warto wyróżnić między innymi wyłączenie trybu nasłuchiwania, pozbycie się HUD-a lub nawet opcję dostosowania ziarna filmowego.

Jak widać Naughty Dog w ciekawy sposób zachęca graczy, by ponownie wyruszyli w tę ciekawą przygodę z Ellie. O The Last of Us Part II w ostatnich dniach było cicho, ale jak widać deweloperzy nie zmarnowali tego czasu i zapewnili mocną aktualizację.

Nowości trafią do gry 13 sierpnia. Sprawdźcie również ciekawe informacje dotyczące serialu "The Last of Us".

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/08/11/the-last-of-us-part-ii-update-adds-grounded-difficulty-permadeath-mode-and-more/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II