Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2020 19:45
The Last of Us Part II
4248V

The Last of Us 2 z wyjątkowymi wyzwaniami. Naughty Dog dodało niezwykle trudne trofea

Naughty Dog postanowiło szeroko uśmiechnąć się do fanów wyzwań. W The Last of Us 2 pojawił się dwa nowe pucharki, które sprawią, że tylko nieliczni gracze ukończą przygodę Ellie w 100%. Szykujcie się Grounded Mode.

Naughty Dog wciąż nie zdradza szczegółów trybu sieciowego do The Last of Us Part II, ale deweloperzy znaleźli czas, by przygotować Grounded Mode. Jest to specjalny, bardzo wysoki poziom trudności, z którym związany jest nowy pucharek – gracze muszą teraz ukończyć przygodę z nowymi wyzwaniami.

Mam jednak świadomość, że większym problemem może okazać się „You Can't Stop This”. Brązowy pucharek wymaga ukończenia The Last of Us 2 bez śmierci, więc gdy jedna z bohaterek zostanie zabita, to rozpoczniemy przygodę od początku.

Jak widać twórcy chcą wymęczyć swoich wiernych fanów, którzy będą teraz mierzyć się z nowymi wyzwaniami, by do czasu premiery multiplayera móc ze spokojem wydobyć z tej przygody wszystkie soki. Na pewno nie będzie to łatwe zadanie, ale czuję, że wielu graczy jeszcze dzisiaj rozpocznie walkę o pełną platynę ze 100%.

Pozostając na chwilę w temacie The Last of Us 2 – sprawdźcie ciekawy materiał dotyczący tworzenia lokacji oraz poznajcie ostatnie szczegóły nadciągającego serialu. Historia tworzona dla HBO rozwinie znane uniwersum.

Źródło: Twitter: naughtydogshill

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II