Roger Żochowski Roger Żochowski 19.08.2020 09:45
Konkurs Cyberpunk. Odrodzenie - ogłoszenie zwycięzców!
786V

Konkurs Cyberpunk. Odrodzenie - ogłoszenie zwycięzców!

Lubicie Cyberpunk? Jesteście fanami twórczości Andrzeja Ziemińskiego? I chcielibyście wygrać jego najnowszą książkę? Wystarczy wybrać swoją ulubioną postać z gatunku cyberpunk i zostawić komentarz. 

Przyszedł czas na ogłoszenie zwycięzców i przekazanie w Wasze ręce pięciu książek "Cyberpunk. Odrodzenie". Nasze redakcyjne jury wybrało najlepsze naszym zdaniem cyberpunkowe opisy postaci, które w komentarzach zostawili następujący userzy

Powyższe osoby prosimy o kontakt wraz z adresem gdzie wysłać nagrodę. Możecie do nas napisać za pomocą wiadomości PV wysyłając wiadomość na ten profil lub kontaktując się za pośrednictwem maila na adres

roger -at- ppe dot pl

Zwycięzcom gratulujemy!


Z okazji premiery "Cyberpunk. Odrodzenie", najnowszej książki Andrzeja Ziemiańskiego, autora cyklu "Achaja", mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć egzemplarzy powieści. Co trzeba zrobić?

Zadanie jest banalnie proste. Wybieracie swoją ulubioną postać z gatunku cyberpunk - może to być bohater filmu, książki, gry, komiksu, oraz opisujecie dlaczego właśnie ona dodając komentarz do poniższego newsa konkursowego. Opis powinien mieć przynajmniej 500-600 znaków. 

Cyberpunk odrodzenie

Redakcja PPE.pl wybierze pięć najciekawszych opisów, które zostaną nagrodzone kopią książki "Cyberpunk. Odrodzenie". Komentarze możecie publikować do 15 sierpnia 2020 roku do godziny 22:00. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na portalu do 18 sierpnia. W konkursie nie mogą brać udziału osoby współpracujące z portalem PPE.pl.

Powieść zadebiutuje już 12 sierpnia a poniżej krótka zajawka nowej przygody w cyberpunkowym świecie. 

„Okryte mgłą i spowite deszczem wieżowce, wąskie, zatłoczone uliczki, pulsujące neony i wielkoformatowe holograficzne reklamy to tło rzeczywistości, w której kwitną przestępczość, nielegalny handel bronią, danymi, a nawet ludzkim ciałem. To świat, w którym jednostka nic nie znaczy, a za los ogółu odpowiadają wielkie korporacje i gangi. To wielopoziomowe, mroczne, rządzące się swoimi prawami Zakazane Miasto.”

Wywiad z Andrzejem Ziemiańskim, który opowiada między innymi o swojej nowej książce przeczytacie tutaj. 

Tagi: cyberpunk odrodzenie konkurs