Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.08.2020 17:20
For Honor z nową postacią. Podżegaczka już dostępna
755V

For Honor z nową postacią. Podżegaczka już dostępna

For Honor przechodzi ostatnio zmiany, głównie jeśli chodzi o system walki. Oprócz tego do gry trafiła nowa postać - podżegaczka. Twórcy zaprezentowali ją na zwiastunie i fragmencie rozgrywki.

W For Honor trwa obecnie sezon drugi roku czwartego. W związku z tym do gry trafiło całkiem sporo nowości. Oprócz skórek i wszelakich gestów dla bohaterów, wprowadzono zmiany do systemu walki, który teraz ma być bardziej nastawiony na ofensywę.

Oprócz tego do For Honor trafiła nowa bohaterka. Mowa o podżegaczce, która została zaprezentowana na poniższym zwiastunie. Postać jest już dostępna do zakupu w cenie około 35 złotych.

Oprócz tego twórcy zaprezentowali nową postać na fragmencie rozgrywki. Pochodzi on z oficjalnej transmisji, na której gra Klarissa Armada, menadżerka produkcji. Umiejętności postaci polegają na wchłanianiu punktów życia przeciwników, czy zwiększaniu siły ataku. Wspomniany fragment znajdziecie poniżej.

W ramach ciekawostki - aktorką głosową postaci jest ta sama, która użyczyła głosu Zeldzie w The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCLTNz2wcl5mOabhFRjgXTsA
https://www.youtube.com/channel/UCBMvc6jvuTxH6TNo9ThpYjg

Tagi: For Honor podżegaczka Ubisoft Ubisoft Montreal warmonger