Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 13.06.2020 16:15
For Honor i sezon Tyranii. Twórcy prezentują nowości
531V

For Honor i sezon Tyranii. Twórcy prezentują nowości

W For Honor od niedawna trwa Tyrania, czyli kolejny sezon. W związku z tym do gry weszło sporo nowości, choć nie zabrakło też powrotów - jak choćby lubiany tryb "Sprawdź swe męstwo". Twórcy zaprezentowali nowości na nowym materiale wideo.

W For Honor od 11 czerwca trwa nowy sezon, który nosi nazwę Tyrania. Wraz z jego rozpoczęciem w produkcji zawitała nowa zawartość. Jest to między innymi nowe uzbrojenie dla poszczególnych wojowników, ale też aktualizacja Centuriona dla rozgrywek sieciowych. Oprócz tego w dalszej części sezonu zostaną wprowadzone zmiany w systemie walki.

Ponadto, od daty rozpoczęcia nowego sezonu, do drugiego lipca dostępny będzie ponownie popularny tryb "Sprawdź swe męstwo".

Od 11 do czerwca do 2 lipca zapraszamy was do ponownego grania w wasz ulubiony tryb "Sprawdź swe męstwo" w ramach obchodów Igrzysk Chwały. Grajcie już teraz, by zyskać dostęp do czarnych zestawów, na które tak długo czekaliście, oraz do innych nagród dla wszystkich waszych bohaterów.

Sezon 2 czwartego roku For Honor ma w sobie wiele nowości, o których twórcy opowiadają na poniższym materiale wideo. Jeśli jesteście zainteresowani, to w tym miejscu możecie zakupić przepustkę bitewną.

 

Źródło: https://forhonor.ubisoft.com/game/pl-pl/updates/year-4-season-2-tyranny/index.aspx

Tagi: For Honor Ubisoft Ubisoft Montreal