Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2020 19:00
GhostWire: Tokyo psy
750V

GhostWire: Tokyo pozwoli opiekować się psami. Shinji Mikami podziękował za wsparcie

Bethesda opublikowała nowy materiał z GhostWire: Tokyo. Gra zmierzająca na PlayStation 5 i PC pozwoli graczom na opiekowanie się psami. Biorąc pod uwagę realia świata przedstawionego – może to być ciekawa opcja dla ostatnich mieszkańców Tokio.

Tango Gameworks opracowuje wciąż tajemniczą grę, ale Shinji Mikami postanowił podziękować fanom za pozytywne komentarze po The Future of Gaming, na którym zaprezentowano większy zwiastun gry. Japończyk potwierdził jedną z funkcji, z której skorzystamy podczas rozgrywki – zainteresowani otrzymają możliwość opiekowania się wszystkimi psami.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, co to oznacza, ale warto przypomnieć umiejscowienie wydarzeń GhostWire: Tokyo – tytuł zaprowadzi śmiałków do opustoszałej stolicy Japonii. 99% mieszkańców Tokio zniknęło, a w dodatku miasto zostało nawiedzony przez mordercze i zarazem nadprzyrodzone istoty. Gracze zajmą się eliminowaniem bestii, a najwidoczniej w wolnej chwili będą opiekować się opuszczonymi zwierzętami.

Jeszcze trudno powiedzieć, czy ma to większy sens, ale najwidoczniej Tango Gameworks ma plan, który powinien układać się w jedną całość. Niestety na więcej szczegółów dotyczących pozycji musimy zaczekać.

GhostWire: Tokyo zmierza aktualnie wyłącznie na PS5 i PC, ponieważ Sony zadbało o czasową, konsolową wyłączność. Na zwiastunie zobaczycie outro przygotowane właśnie przez japońską korporację dla PlayStation 5.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda Softworks Ghostwire: Tokyo Tango Gameworks