Xbox Mobile Gaming Accessories bez tajemnic. Microsoft pokazuje sprzęt

Gry
791V
Xbox Mobile Gaming Accessories bez tajemnic. Microsoft pokazuje sprzęt
Wojciech Gruszczyk | 07.08.2020, 18:23

Microsoft chce mieć pewność, że każdy gracz będzie odpowiednio przygotowany na mobilne granie w gry z Xboksa One. Korporacja właśnie opublikowała materiał prezentujący idealne urządzenia do rozgrywki w pozycje z Xbox Game Pass na smartfonie.

Microsoft przygotowuje graczy do mobilnej rozgrywki w produkcje z szerokiego katalogu Xbox Game Pass dzięki Projectowi xCloud. Firma w tym tygodniu potwierdziła świetną wiadomość i zapowiedziała udostępnienie chmury w kolejnych krajach, więc już we wrześniu wielu graczy będzie sprawdzać gry z Xbox Game Pass na ekranach smartfonów.

Dzisiaj informowaliśmy o dodaniu do sklepu Microsoftu pierwszych urządzeń promowanych przez amerykańską korporację, a teraz możemy sprawdzić jak sprzęt wygląda w rzeczywistości.

PowerA MOGA XP5-X Plus Bluetooth prezentuje się naprawdę nieźle i urządzenie posiada dwa dodatkowe przyciski, a nawet powerbank do ładowania smartfona. Razer Kishi może faktycznie przemienić smartfon w Nintendo Switcha i tutaj raczej również nie możemy narzekać na jakość wykonania. Na materiale zobaczycie także inne urządzenia.

Microsoft wyraźnie stawia wszystko na jedną kartę i chce zaoferować graczom świetną zabawę w każdym miejscu oraz na każdym urządzeniu. Czy korporacja osiągnie sukces? Przekonamy się już wkrótce.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper