Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2020 15:26
Call of Duty Modern Warfare rozmiar
3686V

Call of Duty: Modern Warfare może zajmować już 239GB. Gracze śmieją się z działań Infinity Ward

Infinity Ward zapowiedziało walkę z zbyt dużym rozmiarem plików Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone, ale trudno powiedzieć, by deweloperzy odnosili duże sukcesy. Gra na PC może zajmować już nawet 239GB – gracze wyśmiewają działania deweloperów.

Już w przyszłym tygodniu powinniśmy poznać Call of Duty 2020, ale nie oznacza to, że Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone przestaną działać. Twórcy będą jeszcze przez kilka miesięcy rozwijać obie gry, a tytuł Battle Royale zostanie zintegrowany z tegoroczną produkcją. Możemy podejrzewać, że wciąż aktualne tytuły otrzymają jeszcze przynajmniej kilka aktualizacji, więc rozmiar plików będzie jeszcze większy.

Infinity Ward zapowiedziało niedawno, że zamierza walczyć z rozmiarem plików Call of Duty: Modern Warfare i Call of Duty: Warzone, ale trudno tutaj mówić o dużych sukcesach. Gra na PC może zajmować już nawet 239GB, ale co ważne – niektórzy gracze chwalą się, że strzelanka zajmuje „zaledwie” 200GB.

Deweloperzy od czasu premiery w świetny sposób rozwinęli najnowsze części Call of Duty, ale trzeba przyznać, że zespół ma duży problem z odpowiednią optymalizacją plików. Jeśli problem będzie się nasilał na następnej generacji, dyski PS5 i Xboksa Series X mogą nie wystarczyć na wiele next-genowych gier.

Call of Duty Modern Warfare rozmiar HDD

Źródło: https://www.resetera.com/threads/modern-warfare-now-takes-up-227-gb-on-pc.263121/#post-41800419

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward