Iza Łęcka Iza Łęcka 07.08.2020 13:33
PlayStation 5 ekskluzywna zawartość
1449V

PS5 ma otrzymać „dużo” zawartości na wyłączność w grach third-party. Sony zadbało o liczne dodatki

Spider-Man w Marvel's Avengers oraz kolejne paczki zawartości do Call of Duty: Warzone to najprawdopodobniej dopiero początek. Imran Khan jest przekonany, że Sony nawiązało wiele podobnych współprac, a w przyszłym roku będziemy często słyszeć o ekskluzywnych zawartościach dla PS5.

Przygotowując się do premiery PlayStation 5, japoński gigant nie zapomina o obecnej konsoli oraz przyjemnościach przygotowanych specjalnie z myślą o sympatykach marki PlayStation. Część graczy już zdążyła się przyzwyczaić do unikatowych dodatków w Call of Duty: Warzone – ostatnio informowaliśmy o kolejnej dawce specjalnej zawartości, do której uzyskać można dostęp wraz ze startem najnowszego sezonu.

Nieco inaczej sytuacja ma się w przypadku Spider-Man w Marvel's Avengers – pomimo tłumaczeń jednego z deweloperów z Crystal Dynamics, gracze nie mogą pogodzić się z ograniczeniem dostępności Petera Parkera. Komentując sprawę, Scot Amos nawiązał do współpracy Sony z Marvelem, co dość szybko podłapał Imran Khan. Zdaniem byłego redaktora Game Informera, przykład Spider-Mana jest „wierzchołkiem góry lodowej”, a japońska korporacja nawiązuje wiele współprac z innymi zespołami tworzącymi produkcje third-party. Efektem nawiązanych kontaktów, będą ekskluzywne dodatki dla graczy preferujących konsole PlayStation, a nadchodzący rok będzie obfitował w wiele takowych ogłoszeń:

„Jeśli jesteście z tego powodu wściekli, proponuję zaoszczędzić trochę energii, ponieważ przyszły rok będzie maratonem, podczas którego będziecie się denerwować. Nie wiem dokładnie, co robi Microsoft. Wiem, że Sony pracuje intensywnie.”

Pomimo wielu doniesień, o których informował Khan, a które okazały się prawdą, powyższą nowinę musimy traktować z lekkim dystansem. Najpewniej już za niedługo, wraz z kolejnymi pokazami gier zmierzających na PS5, ewentualne ogłoszenia o ekskluzywnych zawartościach ujrzą światło dzienne.

Źródło: https://www.psu.com/news/sony-reportedly-has-a-lot-of-third-party-exclusive-content-in-the-pipeline/

Tagi: ekskluzywna zawartość gry third party Imran Khan playstation 5 ps5