Microsoft poleca kontrolery do Project xCloud. PowerA i Razer w oficjalnym sklepie

Gry
1156V
Microsoft poleca kontrolery do Project xCloud. PowerA i Razer w oficjalnym sklepie
Iza Łęcka | 07.08.2020, 12:45

Microsoft ujawnił partnerów rozwijających akcesoria do rozgrywki w Xbox Game Pass na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu pierwszy sprzęt zawitał już w katalogu amerykańskiej korporacji. Gracze mogą zamówić PowerA MOGA XP5-X Plus Bluetooth oraz Razer Kishi.

Dla wielu graczy wrzesień stoi pod znakiem uruchomienia Projectu xCloud z Xbox Game Pass Ultimate w 22 krajach. Już od momentu ogłoszenia Microsoft zaprezentował partnerów rozwijających akcesoria dla mobilnej rozgrywki. Sprzęt będzie również sprzedawany w oficjalnym sklepie amerykańskiej korporacji, dzięki czemu poznaliśmy już ceny dwóch urządzeń: PowerA MOGA XP5-X Plus Bluetooth i Razer Kishi.

Microsoft przedstawia sprzęt do mobilnego grania

Na dobry początek graczom zaoferowane zostaną dwa zróżnicowane urządzenia: ten pierwszy to kontroler z uchwytem, natomiast drugi przekształca smartfon w sprzęt podobny do Nintendo Switcha. W szczegółach sprzętu PowerA możemy wyczytać, że nie tylko zadbano o zaawansowane przyciski, wyważony zacisk, rozgrywkę w dwóch trybach (przewodowym i bezprzewodowym), ale co więcej, pad posiada zintegrowany powerbank o pojemności 3000 mAh, którym naładujemy telefon.

Microsoft nie wymaga korzystania z oryginalnych i rekomendowanych akcesoriów, jednak Razer Kishi spotyka się z niezwykle pozytywnym odbiorem, a PowerA MOGA XP5-X Plus Bluetooth zapowiada się obiecująco. Musicie jednak pamiętać, że wystarczy zwykły klips oraz kontroler do Xboksa One, by móc skorzystać z oferowanego katalogu Xbox Game Pass.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-gamingowy/kontrolery-do-xcloud-dostepne-w-przedsprzedazy-w-microsoft-store-graj-w-gry-xbox-na-telefonach-lub-tabletach-z-systemem-android/

Komentarze (15)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper