Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.08.2020 20:24
Xbox Game Pass żegna gry z klasą
1154V

Xbox Game Pass żegna gry z klasą. Microsoft przedstawił oficjalny utwór

Osoby odpowiedzialne za promocję Xbox Game Pass kolejny raz nie zawodzą. Pracownicy Microsoftu systematycznie zaskakują pozytywnymi akcjami zapowiadającymi nowe produkcje dostępne w ramach abonamentu, a teraz firma przedstawiła coś nowego. Posłuchajcie „Xbox Game Pass - Leaving Soon”.

Xbox Game Pass to zdecydowanie najlepsza usługa dla graczy dostępna na aktualnej generacji – ostatnio poznaliśmy nowe gry, ale warto również pamiętać, że w połowie miesiąca niektóre produkcje wypadną z biblioteki. To właśnie dla tych tytułów przygotowano specjalny utwór, który ma pokazać tęsknotę za pozycjami, które wypadną z zestawienia.

Morał tego utworu jest prosty: często przeglądajcie aplikację Xbox Game Pass, by mieć pewność, że nie zostaniecie zaskoczeni. Podobno nie ma nic gorszego, gdy akurat jesteśmy w połowie dłuższej gry i dowiadujemy się, że za kilka dni produkt zostanie usunięty z katalogu XGP. Trzeba oczywiście zaznaczyć, że zawsze jesteśmy na to przygotowywani, ponieważ Microsoft wcześniej przedstawia szczegóły nowych oraz usuwanych gier.

Warto dodać, że zespół odpowiedzialny za promocję Xbox Game Pass przedstawił ostatnio nowe logo – również w swoim bardzo ciekawym stylu. Katalog Xbox Game Pass już wkrótce będziemy ogrywać na urządzeniach mobilnych, ponieważ Project xCloud zostanie udostępniony w Polsce.

Źródło: YouTube.com

Tagi: microsoft xbox xbox game pass