Iza Łęcka Iza Łęcka 06.08.2020 07:34
Xbox Live Za Darmo
8011V

Xbox Live Gold dostępny za darmo. Gracze donoszą o zaskakującej sytuacji

Według najnowszych informacji Microsoft nie jest zainteresowany usunięciem Xbox Live Gold i udostępnieniem rozgrywki sieciowej za darmo, jednak wielu graczy właśnie otrzymało możliwość gry multiplayer bez aktywnej subskrypcji Gold.

Gracze korzystający z Xboksów One donoszą o niecodziennej sytuacji. Microsoft nie zapowiedział „darmowego weekendu z Xbox Live Gold”, choć właśnie sieciowa rozgrywka na sprzęcie amerykańskiej korporacji jest dostępna za darmo.

Wczoraj rzecznik korporacji z Redmond zaprzeczył plotce dotyczącej rezygnacji z Xbox Live Gold, jednak dzisiejsze zdarzenie jest niezwykle zaskakujące. Oczywiście, może to być błąd lub nadciągająca promocja, ale po ostatnich doniesieniach wielu graczy wierzy, że Amerykanie planują ogromną niespodziankę związaną z Xbox Live Gold. Co więcej, niektórzy sympatycy amerykańskiego sprzętu mogą także sprawdzać tytuły z Xbox Game Pass – wszystko bez aktywnych subskrypcji.

Trudno oczekiwać, by po wczorajszym oświadczeniu Xbox Live Gold jednak został zniesiony, ale jeśli macie wolny czas – możecie skorzystać z darmowego Golda. Przynajmniej do czasu aż Microsoft naprawi usterkę lub wyjaśni sytuację...

Źródło: https://www.resetera.com/threads/multiplayer-is-free-right-now-on-xbox-ehhh-what.262788/

Tagi: microsoft xbox xbox live xbox live gold