Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.08.2020 10:53
Overwatch Summer Games
329V

Overwatch z Letnimi Igrzyskami. Futurystyczna piłka nożna i inne atrakcje w reklamie

Overwatch cały czas radzi sobie dobrze na rynku sieciowych strzelanin, za co dziękowała ostatnio ekipa Blizzard. Oczywiście gra będzie się jeszcze długo rozwijać. Właśnie ujawniono nadciągające, wakacyjne nowości.

Blizzard zapowiada "Summer Games" ("Letnie Igrzyska") w Overwatch, czyli motywy sportowe, które miały pewnie w pierwotnych zamierzeniach wpisać się w Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020, które miały odbyć się w Tokio (impreza została przeniesiona na 2021 rok w związku z pandemią COVID-19).

Letnie Igrzyska w Overwatch to wydarzenie, które potrwa do 25 sierpnia i jest już dostępne dla posiadaczy gry. Nową atrakcją jest przede wszystkim tryb "futurystycznej piłki nożnej", czyli Futbolucio Remix, przypominający trochę Rocket League (do dyspozycji mamy też tradycyjny, występujący już wcześniej moduł Futbolucio). W nowym trybie zabawa jest trochę bardziej chaotyczna (cały czas w grze są dwie piłki).

Remix Futbolúcio to specjalna niespodzianka dla graczy! To szybsza, bardziej zwariowana odsłona Futbolúcio, w której przez cały mecz na arenie są przynajmniej dwie piłki, a oprócz nich co jakiś czas pojawiają się kolejne, warte dodatkowe punkty! Daj popis szybkości i zwinności, by zdobyć więcej goli niż przeciwnicy!

Oprócz tego do dyspozycji w kolejnych tygodniach wydarzenia będziemy mieć świeże kostiumy dla postaci. Pełną listę kostiumów do odblokowania i wyzwań, które są z nimi związane znajdziecie na oficjalnej stronie Overwatch.

Źródło: https://playoverwatch.com/pl-pl/events/summer-games/

Tagi: Overwatch summer games