Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2020 16:03
Pacer
650V

Pacer wygląda niczym nowy Wipeout. Zwiastun zapowiada świetną zabawę

Sony zapomniało o marce Wipeout, ale na szczęście kolejni deweloperzy chcą oferować dynamiczne wyścigi w antygrawitacyjnych pojazdach. Sprawdźcie zwiastun Pacer, który trafi w gust wielu graczy.

Wipeout inspiruje wielu twórców: widzieliśmy już projekty w Dreams, Antigraviator czy też Trailblazers, ale warto zaznaczyć, że wciąż żadna z produkcji nie osiągnęła globalnego sukcesu. Czy sytuację zmieni Pacer? Trudno aktualnie powiedzieć, ale najnowszy zwiastun gry wygląda naprawdę dobrze.

Pacer czerpie garściami z serii Sony, ale akurat te antygrawitacyjne wyścigi przyjadą na różne urządzenia – 17 września odbędzie się premiera na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Jest to naprawdę dobra wiadomość dla graczy, którzy od dawna czekają na powrót Wipeouta.

Gra zapewni 14 unikalnych torów z różnymi wariantami, personalizację maszyn, 8 trybów rozgrywki (nawet „Storm” inspirowany Battle Royale), kampanię fabularną czy też tryb sieciowy zoptymalizowany dla 10 graczy z rankingami oraz turniejami.

Trzeba przyznać, że Pacer wygląda naprawdę przyzwoicie, a przedstawione przez deweloperów szczegóły brzmią dobrze. Sympatycy szybkich wyścigów powinni pamiętać o tej premierze.

Źródło: https://www.allgamesdelta.net/2020/08/wipeout-like-game-pacer-launches.html

Tagi: Pacer R8 Games