Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.08.2020 12:30
Silent Hill Twitter konto
1374V

Silent Hill z nowym, oficjalnym kontem na Twitterze. Fani mają nadzieje na wyczekiwany projekt

Po tym, jak nadzieje fanów serii Silent Hill mogły nieco opaść, wiele wskazuje na to, że teraz ponownie zaczną rosnąć. Marka przywitała się na oficjalnym koncie, na Twitterze. 

Silent Hill to marka, która w ostatnim czasie jest na ustach wielu fanów. Niestety większość informacji to zaledwie plotki, a na oficjalną informację o powrocie kultowej serii horrorów wciąż musimy czekać. Masa osób robiła sobie nadzieję na powrót przy okazji wielu doniesień o pokazie podczas imprezy Sony. Jak już jednak wiemy, tak się nie stało, a nawet informacje sugerują, jakby mogło się to stać dopiero na nadchodzącym State of Play.

I znalazła się właśnie poszlaka, która może popierać tę teorię. Na Twitterze pojawiło się oficjalne konto marki "Silent Hill", co więcej, zaledwie wczoraj fanów rozbudził wpis, w którym napisano zwykłe "Welcome" oraz zamieszczono fanowski obrazek. 

Warto zaznaczyć, że autentyczność konta potwierdziło samo Konami, gdy opublikowało wpis, w którym napisano, że wszystkie oficjalne ogłoszenia pojawią się właśnie na wspomnianym koncie - ewentualnie jakimś wydarzeniu, ale na pewno nie u nich. 

Jest to bez wątpienia interesująca sytuacja, a fani serii zdają się bardzo mocno poruszeni. Cóż, nie można się temu dziwić. Od lat czekają przecież na kolejną odsłonę. Biorąc pod uwagę natłok plotek w ostatnim czasie, miejmy nadzieję, że jest w nich chociaż małe ziarenko prawdy, które wykiełkuje. 

Źródło: https://wccftech.com/silent-hill-twitter-ps5-reboot/

Tagi: horror Konami silent hill Silent Hills - P.T. (Nazwa robocza) twitter