Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.08.2020 14:30
Carrion wyniki sprzedaży
650V

Carrion z ogromnym zainteresowaniem. Ponad 200 tysięcy graczy sprawdziło tytuł w ciągu pierwszego tygodnia

Najnowszy projekt Devolver Digital zdaje się podbijać serca fanów gier platformowych. W ciągu pierwszych kilku dni od premiery zainteresowanie było ogromne!

Carrion to bardzo interesujący projekt od twórców z Phobia Game Studio. Wyczekiwany, dwuwymiarowy horror zadebiutował zgodnie z zapowiedziami, 23 lipca. I choć oceny w recenzjach były bardzo podzielone, to wydaje się, iż gra wzbudziła zainteresowanie dokładnie tak, jak miała to zrobić. 

Najnowsze informacje, które przekazano, mają bardzo pozytywny wydźwięk. Przez pierwszy tydzień, od momentu premiery, w Carrion zagrało ponad 200 tysięcy osób. Jak poinformowali wydawcy z Devolver Digital, dzięki dostępowi w Xbox Game Pass, projekt dotarł do setek tysięcy graczy! 

Jeśli nie mieliście jeszcze okazji usłyszeć o rzeczonym tytule, to musicie wiedzieć, że fabuła skupia się na organizmie, który ucieka z zamknięcia i zaczyna wędrować po mrocznej placówce, pożerając wszystko na swojej drodze. W miarę rozwoju dostajemy dostęp do nowych możliwości.

Nie brakuje oczywiście elementów charakterystycznych dla metroidvanii, choć jak przekonują sami twórcy, całość ma być przede wszystkim opowieścią o potworze i skupiać się głównie na brutalnym eliminowaniu wrogów. 

 

Źródło: https://gamingbolt.com/carrion-sells-over-200000-in-first-week

Tagi: Carrion Devolver Digital Phobia Game Studio