Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.08.2020 13:30
Grounded milion graczy
773V

Grounded przyciągnęło mnóstwo osób. W ciągu pierwszych 48 godzin przekroczono milion graczy

Choć oczekiwania na najnowszy projekt od Obsidian Entertainment zdawały się mocno umiarkowane, to premiera wszystko zweryfikowała. Gra cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

Grounded to głośno zapowiadana, nowa gra Microsoftu, która zadebiutowała zaledwie kilka dni temu. Za jej stworzeniem stoi Obsidian Entertainment, a więc ekipa, która ma w swoim dorobku spore doświadczenie przy grach wideo. Już zwiastuny zdradzały, że szykuje się niezła zabawa dla wielu osób. 

Zaledwie dzień po premierze okazało się, iż projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Informowaliśmy Was, że Grounded podbiło Steam i zadebiutowało jako najlepiej sprzedająca się gra na świecie, na platformie Valve (pomimo dostępu w Xbox Game Pass dla Xbox One i Windows Store). Świetny wynik, a najnowsze dane udowadniają, że nie był to bynajmniej pojedynczy wystrzał. 

Jak przekazała ekipa tworząca grę, w ciągu 48 godzin liczba graczy przekroczyła okrągły milion! Co więcej, projekt wciąż utrzymuje się na pierwszym miejscu, na Steam. Trzeba przyznać, że jest to świetny wynik i robi jeszcze większe wrażenie, gdy przypomnimy sobie, że nad grą pracowało zaledwie 13 osób. 

Źródło: https://gamingbolt.com/grounded-surpassed-1-million-players-within-just-48-hours

Tagi: Grounded Microsoft Obsidian Entertainment