Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.07.2020 13:44
Grounded
1079V

Grounded podbija Steam. Produkcja Microsoftu zalicza udany start

Grounded niespodziewanie odniosło sukces na Steamie. Jest to także druga najchętniej oglądana gra na platformie Twitch. Microsoft ma powody do radości.

Grounded niektórzy już z góry spisywali na straty - powodem było przede wszystkim to, że jest to kolejny survival, którym zajmuje się nieodpowiednie studio, bowiem Obsidian Entertainment jest słynny z tworzenia rozbudowanych gier RPG. Okazuje się, że gracze dali jednak szansę wydanej wczoraj produkcji, a co więcej, nie zawiedli się.

Projekt amerykańskich deweloperów jest obecnie bestsellerem Steama. Według statystyk, w pewnym momencie w pozycję zagrywało się ponad 12,5 tysiąca osób, co jest dosyć dobrym wynikiem, patrząc na to, że Grounded jest także dostępne za darmo dla posiadaczy Xbox Game Passa na Xboksie One czy też komputerze osobistym.

Dodatkowo Grounded urzekło graczy innowacyjnym pomysłem, bowiem podczas zabawy wcielamy się w ludzi przypominających rozmiarem mrówki. Dowodem popularności produkcji jest to, że na platformie Twitch znajduje się ona na drugim miejscu w rankingu najczęściej oglądanych gier.

Jeśli nie widzieliście jeszcze gameplayu i zwiastuna premierowego, odsyłam Was tutaj i tutaj.

Źródło: https://www.vg247.com/2020/07/29/grounded-steam-top-seller/

Tagi: Grounded microsoft Obsidian Entertainment