Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 31.07.2020 17:45
Battletoads potwierdzone
1688V

Battletoads potwierdzone! Sequel legendarnej gry jeszcze w sierpniu

Doniesienia z ostatnich dni doczekały się oficjalnego potwierdzenia - kontynuacja świetnej gry z lat 90. doczeka się premiery jeszcze w tym roku, a co więcej, już w sierpniu! 

Battletoads (2020) to wyjątkowo długo zapowiadany tytuł. Grę ogłoszono oficjalnie w 2018 roku i od tego momentu widzieliśmy tylko jeden materiał z rozgrywki. Nadzieje fanów na nowo rozbudziła jednak informacja z początku bieżącego miesiąca, gdy Brazylijska agencja oceniła grę

Teraz wszystkie doniesienia znalazły potwierdzenie i wiemy już, że nowe Battletoads zadebiutuje 20 sierpnia bieżącego roku na Xbox One oraz Windows 10 (Steam). Co ważne, projekt od dnia premiery dostępny będzie dla subskrybentów usługi Xbox Game Pass. 

Produkcja została opracowana przez Dlala Studios przy współpracy z Rare i ma być kontynuacją kultowej gry z lat 90. ubiegłego wieku, w którą zagrywało się tak wielu graczy dorastających w tamtych czasach. Twórcy przygotowali masę atrakcji - będą walki, pościgi i mnóstwo zagadek do rozwiązania. Reasumując, czeka nas masa świetnej zabawy! 

Przy okazji ogłoszenia daty premiery otrzymaliśmy także oficjalny zwiastun. I trzeba powiedzieć wprost - gra wygląda znacznie lepiej niż na materiale sprzed roku. Zdecydowanie warto rzucić okiem i nawet jeśli nie jesteście zainteresowani, to wideo może zmienić Wasze podejście: 

Źródło: Informacja Prasowa

Tagi: Battletoads (2020) DLaLa Studios microsoft