Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 17:32
Battletoads 2020
659V

Battletoads coraz bliżej. Gra została oceniona przez Brazylijczyków

Na zbliżającym się Xbox Games Showcase nie zabraknie Battletoads i produkcja może wkrótce trafić na rynek. Brazylijski odpowiednik PEGI ocenił tytuł i przyznał mu oficjalną notę. Gra nie jest zalecana dla graczy poniżej 14 roku życia.

Nowe Battletoads (2020) zostało oficjalnie zapowiedziane w czerwcu 2018 roku, ale od tego czasu widzieliśmy tylko jeden gameplay. Najwidoczniej już wkrótce zerkniemy na pełną prezentację gry wraz z datą premiery, ponieważ brazylijski odpowiednik PEGI ocenił tytuł w wersji na Xboksa One oraz komputery osobiste. Produkcja zawiera „przemoc” oraz „treści seksualne”.

Battletoads będzie pewnie częścią Xbox Games Showcase, a otrzymana ocena pozwala sądzić, że deweloperzy pokażą na wydarzeniu nie tylko nowy gameplay, ale ujawnią także ostateczne szczegóły dotyczące premiery.

Trudno tak naprawdę powiedzieć, jak aktualnie Battletoads wygląda i jaką zaproponuje zawartość, ponieważ dotychczas Microsoft niezbyt często prezentował produkcję. Możemy jednak mieć nadzieję, że tytuł zaoferuje sporo atrakcji. W końcu zdecydowanie za długo czekamy na powrót tego IP.

battletoads brazylia

Źródło: http://portal.mj.gov.br/ClassificacaoIndicativa/jsps/DadosJogoForm.do?select_action=&tbjogo_codigo=12373

Tagi: Battletoads (2020) DLaLa Studios Microsoft