Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 31.07.2020 16:46
ufc 4
816V

UFC 4. Zwiastun kariery przedstawia nowości

Na kanale EA Sports UFC udostępniono zwiastun trybu kariery, który przedstawia nowości czekające na potencjalnych odbiorców.

EA Sports UFC 4 zostało zaprezentowane światu 12 lipca, kiedy to ujawniono pierwszy oficjalny trailer. Kilka dni później otrzymaliśmy pierwszy gameplay pokazujący, co szykuje EA Canada w oktagonie, do którego trafić będą mogli posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One już 14 sierpnia.

Do premiery pozostało więc równe dwa tygodnie. Amerykańska firma udostępniła na oficjalnym kanale EA Sports UFC kolejny materiał promocyjny - tym razem możemy rzucić okiem na tryb kariery, który ma różnić się od tego z trzeciej odsłony marki.

Przede wszystkim większy nacisk postawiono na fabułę i społeczność, która nie odgrywała zbyt dużej roli w poprzedniczce. Nasi fani ograniczali się jedynie do wpisów na Twitterze, powtarzalnych do bólu, a sama historia oferowała jedynie parę filmików przerywnikowych podgrzewających atmosferę przed walką w oktagonie.

Zmiany zaszły również w kontuzjach, które możemy odnosić podczas starć z przeciwnikami. Od teraz nie będą one się automatycznie usuwały wraz z kolejną walką - gracz będzie musiał zadbać, aby jego zawodnik wrócił do oktagonu pełni sił. Jeśli tego nie zrobi, będzie osłabiony, co z góry może skazywać go na porażkę.

Warto na koniec dodać, iż ów tytuł trafi w późniejszym czasie na next-genowe konsole - PlayStation 5 i Xbox Series X.

Źródło: https://www.dualshockers.com/ufc-4-career-mode-trailer/

Tagi: EA Canada EA Sports UFC 4 Electronic Arts