Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.07.2020 11:06
Nioh 2
644V

Nioh 2 z pierwszym fabularnym rozszerzenim i darmowymi atrakcjami. Zwiastun Ucznia Tengu

Nioh 2 zostaje dziś wzbogacone o pierwsze fabularne rozszerzenie. Oprócz tego wszyscy gracze mogą skorzystać z darmowej aktualizacji.

Zacznijmy od gratisu. Team Ninja wydał dziś aktualizację wprowadzającą szereg darmowych nowośści. Przede wszystkim dostajemy Yokai Shift i tryb rozgrywki zwany "Picture Scroll". W misjach z tego modułu musimy znaleźć rzadki łup. Wyzwania są piekielnie trudne i mamy tylko kilka podejść na ich wykonanie (możliwe jest podejmowanie prób w kooperacji). Po zaliczeniu misji, odnalezione manuskrypty przedchodzą na stan posiadania bohatera, rozwijając jego możliwości bojowe.

Oprócz darmoszki dostajemy też pierwsze rozszerzenie do Nioh 2. Chodzi o "Ucznia Tengu" ("The Tengu's Disciple"). DLC doczekało się już zwiastuna premierowego, który znajdziecie poniżej.

W płatnym rozszerzeniu Uczeń Tengu otrzymujemy nowy wątek fabularny, który rozgrywa się długo po zakończeniu historii z gry. W DLC dostajemy też świeżą broń, przypominającą Lunar Staff z marki Ninja Gaiden. W dodatku do Nioh 2 nie brakuje też nowych typów przeciwników, zdolności i jeszcze wyższego poziomu trudności.

Autorzy zapowiadają wydanie jeszcze przynajmniej dwóch większych rozszerzeń do Nioh 2.

Tagi: Koei Tecmo Nioh 2 Team Ninja