Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.07.2020 13:16
Fall Guys
1327V

Fall Guys: Ultimate Knockout. Zwariowana gra z sierpniowego PS Plus na gameplayu

Można powiedzieć, że sierpniowa oferta PS Plus jest w połowie niewiadomą, bo nie wiemy jeszcze jak dobrym tytułem okaże się Fall Guys: Ultimate Knockout. Temat powinien przybliżyć długi gameplayu z nadciągającej premiery.

Fall Guys: Ultimate Knockout zadebiutuje 4 sierpnia i od razu wskoczy do oferty PS Plus. Oznacza to, że subskrybenci PS Plus będą mogli bez dodatkowych opłat pobrać i grać w rzeczoną produkcję, która została zainspirowana takimi programami telewizyjnymi jak np. kultowy "Takeshi's Castle".

Tak jak w "Zamku Takeshiego" w grze musimy pokonać tor przeszkód. Zadanie jest utrudniane przez innych graczy, którzy też próbują dotrzeć do mety, przy okazji spychając się z platform czy zakładając chwyty oponentom. Na arenie może w jednym momencie bawić się aż 60 osób, więc chaos podczas omijania barier i mobilnych przeszkód jest tu naprawdę solidny.

Jak wygląda zabawa w Fall Guys: Ultimate Knockout możecie sprawdzić poniżej (sprawdźcie też przy okazji zwiastun opublikowany 2 tygodnie temu). Deweloperzy potwierdzili już, że większość sektorów map jest generowana proceduralnie - nie będzie więc można wyuczyć się topografii danej miejscówki.

Więcej informacji na temat sierpniowej oferty PS Plus znajdziecie tutaj.

Tagi: Devolver Digital Fall Guys: Ultimate Knockout Mediatonic