Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.07.2020 12:50
the pale door
808V

The Pale Door. Połączenie westernu i horroru gotowe do premiery. Zwiastun z wiedźmami i rewolwerowcami

Kolejny film ucieka w związku z pandemią koronawirusa z kin do platform VOD. Tym razem chodzi o fuzję horroru i westernu, czyli o "The Pale Door".

"The Pale Door" opowiada o członkach gangu, którzy znajdują schronienie po nieudanym napadzie w dziwnym, zrujnowanym miasteczku. Okazuje się,że miejsce zamieszkiwane jest wyłącznie przez kobiety, które przedstawiają się jako kurtyzany. Szybko okazuje się jednak, że bohaterowie mają do czynienia z wiedźmami i że ich życie wisi na włosku.

Film wyreżyserował  Aaron B. Koontz na bazie scenariusza, który stworzył wspólnie z Cameronem Burnsem i  Keithem Lansdalem. W obsadzie znaleźli się m.in. Zachary Knighton, Billa Sage i Devin Druid.

The Pale Door zadebiutuje na platformie VOD Shudder, należącej do AMC Networks, w USA. Do premiery dojdzie już 21 sierpnia. Później film ma trafić do innych platform dystrybucji VOD i niektórych kin - informacje na ten temat nie zostały jeszcze niestety sprecyzowane.

Źródło: https://bloody-disgusting.com/movie/3625192/horror-western-pale-door-unleashes-dusk-till-dawn-like-genre-mashup-trailer/

Tagi: film kino the pale door western