Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.07.2020 15:21
injustice
811V

Injustice 3 bliżej niż sądzimy. Pisarz udostępnia zajawkę

Tom Taylor udostępnił pierwszą zajawkę z Injustice 3. Gra może zostać zapowiedziana już 22 sierpnia podczas DC FanDom.

Injustice 2 zadebiutowało ponad 3 lata temu na komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i Xboksie One. Od tego czasu ekipa odpowiadająca za ową serię zajmowała się Mortal Kombat 11, a także niezapowiedzianym dotąd projektem, o którym wspomniał Ed Boon, szef studia.

Druga odsłona IP wchodzącego w skład gier bijatyk, przyjęła się dosyć dobrze, więc tylko kwestią czasu była zapowiedź trzeciej części. Ta może odbyć się już niebawem, bowiem na oficjalnym profilu Toma Taylora, osoby odpowiadającej za scenariusze w produkcjach DC Comics, pojawiły się dwa wpisy, na których widać litery "I" oraz "N". Jest to oczywiście nawiązanie do rzeczonej marki, czego dowodem jest identyczna czcionka, jak w logu "Injustice". 

NetherRealm Studios utrzymuje wszystkie szczegóły Injustice 3 w tajemnicy. W sieci nie pojawiły się jak dotąd żadne przecieki informujące o gameplayu czy fabule, która odegrała sporą rolę w dwójce. Bardzo możliwe, że kolejna odsłona marki zostanie oficjalnie zapowiedziana 22 sierpnia, kiedy to odbędzie się cyfrowe wydarzenie DC FanDom.

Źródło: https://www.dualshockers.com/injustice-3-possibly-teased-by-the-series-tie-in-comics-writer/

Tagi: Injustice 2 NetherRealm Studios Warner Bros.