Roger Żochowski Roger Żochowski 19.06.2010 16:34
Scenariusz Heavy Rain nie zostanie "załatany"
918V

Scenariusz Heavy Rain nie zostanie "załatany"

Jeszcze do niedawna byłem w stanie bronić scenariusza Heavy Rain jak lew, licząc, że nadchodzące DLC bardzo zgrabnie wyjaśni wszystkie luki w fabule. Niestety, mimo wcześniejszych zapowiedzi, dodatków nie będzie…xxxxx

 

Do tej pory doczekaliśmy się zaledwie jednego DLC, w którym zgrabna Madison badała sprawę jednego z podejrzanych w sprawie mordercy z Origami. Mimo iż klimat przedstawionej tam historii mógł się podobać, nie wyjaśniono żadnych niedopowiedzeń, na które narzekali fani po ukończeniu podstawowej wersji gry. Nikt jednak specjalnie nie płakał, bowiem kolejne dodatki miały być tylko kwestią czasu. Miały. Guillaume de Fondaumiere, jeden z twórców gry potwierdził, że produkcja wszystkich szykowanych dodatków została póki co wstrzymana. Jak na razie firma skupia się na dostosowaniu Heavy Rain do obsługi PS Move (więcej w nowym PSX Extreme), a po zakończeniu prac najprawdopodobniej zajmie się swoim nowym projektem.

W ten oto sposób pogrzebane zostały szanse na wyjaśnienie wszystkich niedopowiedzeń scenariusza. Nieładnie. Bardzo nieładnie.

Tagi: dlc heavy rain Quantic Dream