Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.07.2020 14:45
Red Dead Redemption 2
32778V

Red Dead Redemption 2. Gracz odkrył niesamowity sekret Rockstar Games

Posiadacze Red Dead Redemption 2 odkryli sekret, który przez dłuższy czas utrzymywano w tajemnicy. Okazuje się, że Rockstar Games nawiązał w swojej produkcji do wojny secesyjnej.

Większość posiadaczy Red Dead Redemption 2 właśnie oczekuje na nowe aktualizacje do trybu Red Dead Online. Niektórzy natomiast, mimo ukończenia wątku fabularnego, nadal zwiedzają wirtualny świat wykreowany na potrzeby najnowszej produkcji zasłużonego studia Rockstar Games. Jednym z nich jest YouTuber posługujący się pseudonimem RedDeadUnderWorld, który odszukuje sekrety i nagrywa je, a następnie wrzuca na wyżej wymienioną platformę. 

Jeśli dogłębnie przeszukiwaliście obrzeża Saint Denis, największego miasta w Red Dead Redemption 2, to z pewnością natrafiliście na odgłosy krwawej bitwy. Teraz można potwierdzić, że nie były to duchy w naszym pokoju, ani zwidy przez zmęczenie, bowiem w Bolger Glade, czyli miejscu, gdzie występują krzyki przerażonych osób, odgłosy strzałów, odtworzono bitwę podczas wojny secesyjnej. 

Odkryto to dzięki analizie plików audio w wersji na PC. Jeden z użytkowników Reddita, MonsterTheKing55, zauważył, że sekret występuje wyłącznie podczas burzy o północy. To właśnie z tamtego miejsca słychać generała Harrisa wydającego rozkazy swoim żołnierzom, parskające konie czy okrzyki zwiastujące zwycięstwo/porażkę.

Jeśli więc chcecie poczuć na własnej skórze wojnę secesyjną w Red Dead Redemption 2, poczekajcie aż wybije północ (w grze) i udajcie się do Bolger Glade, a dokładniej do zniszczonego kościoła.

 

Źródło: https://www.dualshockers.com/red-dead-redemption-2-mystery-solved-news-ghosts/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego take-two