Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster na gameplayu. Prostszy poziom trudności na PS4 i Switch

Gry
849V
Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster na gameplayu. Prostszy poziom trudności na PS4 i Switch
Bartosz Dawidowski | 27.07.2020, 11:34

Podczas ostatniego Nintendo Direct Mini potwierdzono fantastyczne wieści dla fanów RPG-ów. Oprócz premiery Shin Megami Tensei V, które trafi na rynek w 2021 roku, w przyszłym roku otrzymamy też Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster.

Wiemy już, że Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster zmierza nie tylko na Nintendo Switch, ale również na PS4. Teraz pora przyjrzeć się dłuższemu gameplayowi z rzeczonego projektu.

Od 40 minuty poniższego nagrania możemy przekonać się, co japońskie studio rozumie przez "pełnoprawny remaster HD" (bo tak tytuł jest określany przez Atlus). Grafika z pewnością nie została stworzona od zera, tylko odświeżona. Finalny efekt i tak wydaje się całkiem zadowalający i estetyczny. W dalszej części materiału (od 46 minuty) możemy przyjrzeć się bezpośrednio rozgrywce w szykowanym wydawnictwie.

Co ciekawe - w Shin Megami Tensei III Nocturne HD Remaster pojawi się prostszy ("łaskawy") poziom trudności (oprócz klasycznych poziomów trudności, które dostępne były na PS2), który powinien znacząco zmniejszyć nacisk na grind w rzeczonym RPG-u. Dla żółtodziobów i osób z mniejszą ilością czasu wolnego to dobra wiadomość. Shin Megami Tensei III Nocturne było znane z wysokiego poziomu trudności, który wielu osobom w ogóle uniemożliwił ukończenie przygody.

Shin Megami Tensei: Nocturne pojawiło się pierwotnie na PS2. Gra zgarnęła w 2003 roku bardzo wysokie oceny (średnia 8,2/10)

Źródło: własne

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper