Iza Łęcka Iza Łęcka 27.07.2020 12:51
Medium Bloober Team
2170V

Medium zadziała w 30 fps na Xboksie Series X. Gracze wierzą w wersję na PS5

Microsoft ponownie miał okazję zaprezentować najnowszą produkcję Bloober Team. Medium otrzymało nowy zwiastun, zobaczyliśmy gameplay, a przyjęta koncepcja gry przypadła do gustu wielu graczom. Część sympatyków horrorów wciąż wierzy, że tytuł zadebiutuje na PS5.

Pierwszy raz o Medium mogliśmy usłyszeć na Inside Xbox, natomiast podczas zeszłotygodniowego Xbox Games Showcase zobaczyliśmy zwiastun oraz gameplay. Microsoft zajmuje się promocją gry, prezentując ją na każdej możliwej imprezie, jednak wciąż przewijają się opinie, według których produkcja polskiego studia może zadebiutować na PS5.

Pokaz Medium w trakcie wydarzenia Microsoftu został poprzedzony wymownym „Console Launch Exclusive”, co pozwala przygotować się na zapowiedź gry na inne platformy. Najsensowniejszą decyzją jest zaproponowanie horroru na PlayStation 5, ale przynajmniej aktualnie Bloober Team nie wspomina o nowym wydaniu. Mimo to część graczy wierzy w scenariusz, jaki widzieliśmy w przypadku Blair Witch – tytuł był promowany przez amerykańską korporację, trafił do Xbox Game Pass w dniu premiery, a po kilku miesiącach zadebiutował na PS4.

Bloober Team potwierdziło również, że The Medium zadziała na Xboksie Series X w rozdzielczości 4K przy 30 klatkach na sekundę. Studio nie mogło zapewnić 60 fps ze względu na technologię dwóch światów, którą ujrzeliśmy na ostatnich materiałach. Poznaliśmy także wymagania sprzętowe na PC – jeśli liczycie na doświadczenie piękna i pełni klimatu Medium, będziecie musieli uzbroić się w mocny sprzęt.

 

Źródło: https://gamingbolt.com/the-medium-to-run-4k-30-fps-on-xbox-series-x-dual-reality-gameplay-showcased https://wccftech.com/the-medium-gets-first-gameplay-footage-game-to-launch-on-playstation-5-later/

Tagi: 30 fps Bloober Team ps5 The Medium