Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.07.2020 14:30
Anthem 2.0 grafiki koncepcyjne
1308V

Anthem 2.0 na grafikach koncepcyjnych. Obrazy zapowiadają piracką frakcję

Najgłośniejsza wpadka ubiegłego roku, Anthem od BioWare, jest cały czas poprawiane. Jeszcze kilka miesięcy temu mogliśmy usłyszeć o tym, że planowane jest wprowadzenie wersji 2.0.

Anthem okazało się kolosalnym niewypałem, ale twórcy z BioWare nie zamierzają się poddawać. Już jakiś czas temu ogłosili chęć naniesienia ogromnych poprawek i stworzenie wersji 2.0. Ta miałaby pojawić się dopiero za kilka lat. Nie może więc dziwić to, jak bardzo gracze obnoszę się ze swoim niezadowoleniem powolnymi zmianami

Zakupili przecież projekt blisko premiery, a oczekiwanie kilku lat na moment, aż będzie on tym, co obiecywano, nie brzmi zbyt zachęcająco. Dla uspokojenia negatywnych reakcji reżyser studia, Christian Dailey, podzielił się na swoim profilu, na Twitterze, dwiema grafikami koncepcyjnymi, które przedstawiają to, co może nas czekać w przyszłości. 

Jak sam napisał, skupiono się na nich wokół frakcji Piratów, a więc zupełnie nowych postaci, które będzie można spotkać w świecie gry. Przekazał, że często dostawał pytania, gdzie tacy mogliby mieszkać i postanowił pokazać ich siedzibę na grafice. Czego by nie mówić o Anthem, obraz prezentuje się doskonale i bardzo zachęca, aby wrócić do gry. 

Koniecznie dajcie znać, jakie są Wasze wrażenia z zaprezentowanych obrazów. Zachęcają Was, by ponownie dać szansę tytułowi wydanemu przez Electronic Arts? Dajcie znać w komentarzach

Źródło: https://www.pcgamer.com/anthem-20-concept-art-reveals-new-pirate-faction/

Tagi: Anthem bioware Electronic Arts