Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.07.2020 19:30
hitman 3
1307V

Hitman 3 ładuje się jak „błyskawica”. Twórca gry opowiada o dysku SSD w PS5

Twórca Hitmana 3 opowiada o dysku SSD w konsoli PlayStation 5. Nie zabrakło oczywiście pochwał.

Hitman 3 został zapowiedziany na The Future of Gaming, cyfrowej imprezie Sony. Od tego czasu nie dostaliśmy żadnych konkretnych informacji nt. rzeczonej produkcji (oprócz tego, że będzie to zakończenie przygód Agenta 47), a dla przypomnienia, najnowsza pozycja IO Interactive ma zadebiutować na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X już w styczniu 2021 roku.

Dla trzeciej części IP znalazło się miejsce w najnowszym numerze magazynu PlayStation, w którym Mattias Engstrom opisał nadchodzący projekt jako ogromny krok naprzód dla technologii. Wspomniał o zabójczo wydajnym dysku SSD w nadchodzącym urządzeniu Sony, nazywając go szybkim jak błyskawica. 

Hitman to gra o eksperymentowaniu. Zapraszamy odbiorców do piaskownicy i pozwalamy im eksperymentować tak, jak sobie zażyczą. Dlatego też uważamy, że czas ładowania jest ważną cechą, która zachęca [do dalszej zabawy - przyp.red]. Szybki czas ładowania, który widzimy na PS5, sprawia, że jest to idealne miejsce dla trylogii Hitmana, zachęcające do eksperymentowania bardziej niż kiedykolwiek. - napisał deweloper IO Interactive.

PlayStation 5, jak i nowy Xbox, powinny zadebiutować w listopadzie bieżącego roku. Pozostało jeszcze około 4 miesiące, aby przekonać się, czy dysk SSD jest naprawdę tak szybki, jak opowiadają deweloperzy tworzący next-genowe gry.

Źródło: https://www.psu.com/news/hitman-3-dev-says-ps5-fast-load-times-makes-it-the-perfect-home-for-hitman-and-encourages-experimentation/

Tagi: Hitman 3 IO Interactive