Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.07.2020 13:58
MS Flight Simulator
948V

Microsoft Flight Simulator z profesjonalną kontrolą ruchu dzięki VATSIM. Zwiastun prezentuje funkcję

Microsoft Flight Simulator trafi niedługo do sprzedaży (w pierwszej kolejności na PC). Wydawca gry kusi nas kolejnymi wielkimi atrakcjami.

Tym razem Microsoft zapowiada ścisłe wsparcie w Microsoft Flight Simulator dla sieci/usługi VATSIM. Chodzi tutaj o wielką społeczność osób bardzo poważnie traktujących system nawigowania i kierowania ruchem lotniczym. Dzięki VATSIM można nauczyć się nomenklatury ATC i innych obowiązków kontrolerów ruchu. 

Twórcy Microsoft Flight Simulator właśnie zapowiedzieli, że już w dniu premiery, czyli 18 sierpnia, gra będzie oferować wsparcie właśnie dla VATSIM. To rewelacyjna wieść dla wszystkich osób pasjonujących się ruchem lotniczym i jego koordynacją.

Oprócz zapowiedzi wsparcia dla VATSIM autorzy Microsoft Flight Simulator przedstawiają kolejne screenshoty, wykonane przez testerów gry. Zrzuty ekranowe znajdziecie w naszej galerii.

Przypominam, że nadal nie wiemy, kiedy Microsoft Flight Simulator trafi na Xbox One. Ostatnio mogliśmy obejrzeć bardzo efektowne porównanie grafiki w serii, która powstała 38 lat temu.

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator symulacja vatsim Xbox Game Studios