Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2020 20:51
tunic xbox series x
808V

Xbox Series X i Xbox One otrzymają 15 gier dzięki [email protected] Microsoft wspomina o ekskluzywności

Na Xbox Games Showcase zobaczyliśmy wiele wysokobudżetowych produkcji, ale Microsoft nie zapomina o mniejszych tytułach, które są również ważne dla graczy. Firma wciąż rozwija program [email protected] i potwierdzono 15 gier, które pojawią się w pierwszej kolejności na konsolach Xbox.

Microsoft na nową generację przyniesie Fable, Hellblade 2 czy też nową Forzę, ale obok wielkich tytułów, korporacja chce stale zapewniać mocne produkcje przygotowywane przez niezależnych deweloperów. Jeszcze przed Xbox Games Showcase zaprezentowano zwiastun zbierający przygody zmierzające na Xboksa Series X i Xboksa One dzięki [email protected]

Korporacja z Redmond opublikowała zwiastun i firma podkreśla: „15 niesamowitych, niezależnych gier pojawi się jako pierwsze na konsolach Xbox i wszystkie zostaną zoptymalizowane dla Xboksa Series X”.

Na liście pojawiają się takie pozycje jak: The Artful Escape, Shredders, 12 Minutes, Tunic, The Ascent... Ale to oczywiście dopiero początek. Deweloperzy niezależni mają chętnie korzystać z zaoferowanych narzędzi, dzięki którym w prosty sposób ulepszą swoje tytuły i wykorzystają moc Xboksa Series X.

Na przedstawionym trailerze zobaczycie wiele ciekawych gier, które będą dostępne na sprzęcie Amerykanów.

Tagi: [email protected] Microsoft xbox one Xbox Series X