Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2020 15:10
Cyberpunk 2077 Badlandy
1218V

Cyberpunk 2077 z terenami dla fanów Mad Maxa. CD Projekt RED pokazuje Badlandy

W Cyberpunk 2077 spędzimy sporo czasu przemierzając kolejne dzielnice Night City, ale deweloperzy nie zapomnieli o terenach obok wielkiego miasta. Badlandy to miejscówka opanowana przez Nomadów, która została zaprezentowana na nowych materiałach z gry.

Twórcy Cyberpunka 2077 przybliżają nam kolejne tereny, w których V będzie wykonywać niebezpieczne misje. Studio pokazało Heywood czy też mroczną siedzibę Electronic Arts, ale tym razem możemy spojrzeć na Badlandy. Są to rozległe równiny znajdujące się za miastem. To właśnie w tym miejscu w nielegalny sposób są wydobywane zasoby naturalne, a gracze natrafią na między innymi pola naftowe lub małe obozy przeładowane przestępcami.

Zróżnicowanie terenów może pomóc polskiej produkcji, która powinna stale oferować graczom najróżniejsze wyzwania i stawiać ich przed angażującymi wyzwaniami. Nie możemy zapomnieć, że nawet najciekawsze misje muszą zostać odpowiednio „ubrane” w tereny, a CD Projekt RED kolejnymi materiałami potwierdza, że w Cyberpunku 2077 trafimy do naprawdę ładnych miejsc.

Warto przypomnieć, że wczoraj Microsoft rozpoczął rozsyłanie darmowych egzemplarzy Cyberpunka 2077 – firma chce w ten sposób naprawić swój błąd. Natomiast CD Projekt RED wcześniej potwierdził, że najnowszą przygodę V możemy ukończyć bez poznawania głównego wątku fabularnego.

Cyberpunk 2077 - Mad Max - 1

Cyberpunk 2077 - Mad Max - 2

Źródło: Twitter: CyberpunkGame

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077