Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2020 17:59
Xbox Games Showcase
2870V

Xbox Games Showcase przedstawi wielkie gry na Xboksa Series X. Oglądajcie z nami pokaz Microsoftu

Od miesięcy fani marki Xbox czekają na wielką prezentację gier first-party od Microsoftu. Długo kazano nam czekać, ale już dzisiaj, podczas Xbox Games Showcase, zobaczymy wiele produkcji przygotowywanych przez wewnętrzne studia amerykańskiej korporacji. Zamierzacie oglądać pokaz? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

Xbox Games Showcase rozpocznie się o godzinie 18:00, cała prezentacja będzie trwała około godziny. Gracze mogą jednak włączyć relację już o 17:00, ponieważ w tym czasie rozpocznie się pre-show, na którym również zobaczymy duże zapowiedzi. Wierni fani marki powinni nawet oglądać materiały po 19:00, ponieważ w tym czasie rozpocznie się post-show, podczas którego deweloperzy będą opowiadać o wcześniej zaprezentowanych grach.

Microsoft staje przed sporym wyzwaniem: od miesięcy Xboks Series X jest pokazywany, znamy szereg technologii oraz funkcji, ale najwyższy czas na konkrety dotyczące gier. Amerykanie chcą wspierać dwie generacje przez przynajmniej kilka najbliższych lat, ale nie oznacza to wcale, że gracze nie mogą liczyć na ciekawe tytuły.

Phil Spencer zadbał o szereg ciekawych produkcji, a dzisiaj otrzymamy pierwszą prezentację dużych tytułów zmierzających na Xboksa Series X, Xboksa One oraz PC. Planujecie oglądać to wydarzenie? Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Pamiętajcie o ustawieniu polskich napisów – Microsoft Polska zapewnił pełne tłumaczenie konferencji.

Pre-show + post-show:

Tagi: pc xbox Xbox Games Showcase Xbox One xbox series x