Iza Łęcka Iza Łęcka 19.06.2020 10:45
Xbox Series X Smart Delivery
1419V

Xbox Series X Smart Delivery. Na czym polega technologia? Xbox Polska przybliża propozycję

Jednym z atutów Microsoftu na nowej generacji jest Smart Delivery. Polski oddział Xboksa zdecydował się przybliżyć graczom technologię - najnowszy materiał dokładnie opisuje możliwość odbierania bezpłatnych i ulepszonych gier na Xboksie Series X.

Smart Delivery to technologia Microsoftu, która będzie jedną z wizytówek nowej generacji. Po wpisie na amerykańskim blogu Xboksa nadszedł czas na materiał wideo stworzony przez rodzimy oddział. Na wstępie trzeba jednoznacznie podkreślić, że SD nie jest Wsteczną Kompatybilnością. Już dzisiaj mówiliśmy o Crash Bandicoot 4: It’s About Time, którego okładka posiada wzmiankę o rozgrywce na Xboksie Series X w ramach Wstecznej.

Amerykańska korporacja pragnie jednak zapewnić graczom znacznie więcej za sprawą Smart Delivery. Wszystkie studia Microsoftu będą wykorzystywać technologię. Gdy zewnętrzni deweloperzy zdecydują się na przygotowanie osobnej, nowej wersji gry na next-gena (jak chociażby Cyberpunk 2077) i będą wspierać technologię (jak CD Projekt RED), gracze za darmo odbiorą nową edycję. Choć już Wsteczna Kompatybilność ulepszy gry (narzędzie stworzone przez Microsoft automatycznie je unowocześni), Smart Delivery zaoferuje znacznie więcej udoskonaleń. Dzięki temu twórcy wykorzystają dodatkową moc i technologie nowego Xboksa, zapewniając lepszą graficznie i sprawniej działającą wersję gry.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Smart Delivery Xbox Series X Xbox Series X Smart Delivery