Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 23.07.2020 12:03
Othercide
360V

Othercide. Autorzy obiecującej gry oprowadzają po systemie walki. Boss ujawniony na zwiastunie

Othercide ma szansę stać się jedną z najciekawszych gier tych wakacji. Tytuł wyróżnia się bardzo ciekawym stylem graficznym i głębokim mechanizmem walki.

W Othercide ludzkość stanęła na krawędzi zagłady. Do walki z demonicznymi siłami, które atakują Ziemię wystawiono elitarny oddział wojowniczek zwanych "Córkami".

W najnowszym filmiku z tego taktycznego roleplaya, deweloperzy dokładnie prezentują mechanikę walk. Jak widać w Othercide kluczowe jest odpowiednie zarządzanie Punktami Akcji, tak by próbować jak najbardziej spowolnić działania wrogów. Kolejność wchodzenia postaci i oponentów w swoją kolejkę działania pokazana jest na pasku u dołu ekranu. 

W Othercide nie brakuje RPG-owych wątków i okazji do rozwijania Córek w różnych profesjach. Podczas walk każda z postaci ma szansę na odblokowanie nowego wspomnienia-zdolności. 

Zapowiada się to wszystko bardzo dobrze. Premiera taktycznego RPG-a odbędzie się już 28 lipca. Sprawdźcie przy okazji kolejny materiał wideo z Othercide - tym razem to nowa zajawka, z bossem.

Tagi: Focus Home Interactive Lightbulb Crew Othercide