Iza Łęcka Iza Łęcka 22.07.2020 13:35
Diablo 3
10860V

Diablo 3 z niezwykłym rekordem. 70 lvl w zaledwie 5 sekund

Entuzjaści Diablo spędzają sporo wolnego czasu na rozwijaniu swoich bohaterów, ale tylko nieliczni mają na tyle wiedzy  i sprytu, by zdobyć maksymalny poziom doświadczenia w zaledwie 5 sekund. Zobaczcie gameplay z rekordu świata, do którego trzeba się umiejętnie przygotować.

Blizzard oficjalnie rozwija Diablo 4wciąż jednak nie potwierdza prac nad odświeżonym Diablo 2. Fani serii nie mając innych opcji, wciąż chętnie spędzają czas na serwerach Diablo 3, zdobywając kolejne poziomy doświadczenia i rozwijając następnych bohaterów.

Rozwinięcie postaci do maksymalnego poziomu może zająć nawet kilka dni, ale za chwilę zobaczycie, jak kreatywnie można przyspieszyć cały proces (od 1 do 70 lvl), który trwa zaledwie 5 sekund. Nie jest to żaden glitch czy błąd gry, a wyraz pomysłowości i rozważnego przygotowania.

Gracz musi posiadać dwa przedmioty (Custeriańskie Ochraniacze zmieniające złoto w XP oraz Opaskę Chciwości, dzięki której podniesione złoto zwiększa promień podnoszenia przedmiotów) oraz wcześniej zdobyć 383 Bounty Caches. Spełnienie drugiego warunku może zająć całkiem sporo czasu, ale ostateczny efekt jest satysfakcjonujący.

Poniżej zobaczycie, jak po całym przygotowaniu, gracz zdobywa 70 lvl w zaledwie 5 sekund. Diablo 3 ma problem z przetwarzaniem danych i nawet po osiągnięciu maksymalnego poziomu, na ekranie pojawia się adnotacja o 50 lvl. Autor materiału prezentuje kartę postaci, udowadniając swój wyczyn.

Źródło: https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/zdobycie-max-levela-w-diablo-3-zajelo-mu-piec-sekund

Tagi: Activision Blizzard Blizzard Entertainment diablo iii: reaper of souls - ultimate evil edition