Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2020 18:40
Destruction AllStars
782V

Destruction AllStars na nowych ujęciach. Twórcy pokazują ekskluzywną grę z PS5

Na The Future of Gaming zostało zapowiedziane nowe IP, za które odpowiedzialne jest studio Lucid Games. Twórcy postanowili przypomnieć światu o produkcji i właśnie zaprezentowali nowe ujęcia z nadjeżdżającego Destruction AllStars.

Destruction AllStars zostało ujawnione niezłym zwiastunem na The Future of Gaming, ale od tego czasu czekamy na więcej szczegółów dotyczących produkcji. Nie znamy jeszcze wszystkich trybów, a nawet nie ujawniono daty premiery, ale możemy mieć pewność, że gra zmierza wyłącznie na PlayStation 5.

Deweloperzy postanowili przypomnieć światu o swoim IP i zaprezentowali cztery nowe screeny z Destruction AllStars. Studio podkreśla, że wszystkie materiały zostały przechwycone z PlayStation 5, więc najwidoczniej na takie atrakcje możemy liczyć podczas dynamicznej rozgrywki na PS5. Na wszystkich ujęciach widzimy, jak pojazdy taranują kolejne auta – fani Destruction Derby powinni pamiętać o tej pozycji.

Lucid Games może zapewnić graczom przyjemną grę akcji z samochodami w roli głównej, bo jak wiadomo na wciąż aktualnej generacji brakuje takich pozycji. Destruction AllStars może także w ciekawy sposób pokazać możliwości next-genowego PlayStation – zniszczenia samochodów mogą prezentować nową jakość.

Destruction AllStars screeny PS5

Źródło: Twitter: LucidGamesLtd

Tagi: Destruction AllStars Lucid Games Sony Interactive Entertainment