Iza Łęcka Iza Łęcka 21.07.2020 12:19
Rogue Megan Fox
931V

Rogue na zwiastunie. Megan Fox w filmie reżysera Silent Hill

Megan Fox już wkrótce zawita do domów wielu sympatyków filmów akcji. Aktorka znana z serii „Transformers” została główną bohaterką „Rogue”. Ze względu na panującą sytuację na świecie, produkcja już wkrótce będzie dostępna na VOD.

„Rogue” to najnowszy film akcji w reżyserii M.J. Bassetta, który w ostatnich latach pracował nad kilkoma serialami („Altered Carbon”, „Iron Fist”, „Ash kontra martwe zło”, „Power”). Reżysera możecie również kojarzyć z filmu „Silent Hill: Apokalipsa”, który debiutował w 2012 roku. Jeszcze tego lata twórca powróci za sprawą filmu akcji, do którego stworzył również scenariusz.

„Rogue” przybliży widzom historię małego oddziału najemników, na czele którego stanie Samantha O'Hara (Megan Fox). Podczas realizacji jednego ze zleceń na terenie Afryki, nie wszystkie sprawy przebiegają zgodnie z planami grupy - uciekając przed bezwzględnymi porywaczami, jednostka musi mierzyć się z jeszcze jednym zagrożeniem... W filmie obok Fox zobaczymy między innymi Grega Krieka ("Czarne lustro"), Calli Taylor ("Zabójcza przesyłka"), Jessicę Sutton ("Escape Room, "The Kissing Booth") oraz Brandona Aureta ("Elizjum, "Dystrykt 9"). 

Dostosowując się do specyficznych realiów panujących podczas pandemii, premiera „Rogue” została zaplanowana na 28 sierpnia na amerykańskich VOD, natomiast już 1 września będzie można nabyć film na DVD. Poniżej możecie sprawdzić dynamiczny zwiastun, dzięki któremu możemy oczekiwać po najnowszej produkcji z Megan Fox w roli głównej całkiem sporo akcji i emocji.

W oczekiwaniu na premierę „Rogue” zapraszamy do recenzji filmu akcji dostępnego na Netflixie "The Old Guard" oraz najnowszego tekstu Dawida o renesansie kina kopanego.

Źródło: https://filmozercy.com/wpis/megan-fox-walczy-z-lwem-w-nowym-zwiastunie-akcyjniaka-rogue

Tagi: megan fox Rogue trailer zwiastun