Iza Łęcka Iza Łęcka 21.07.2020 11:23
Orphan of the Machine
1033V

Orphan of the Machine trafi na wiele platform, ale w 120 fps zagramy tylko na Xboksie Series X

Twórcy Orphan of the Machine opublikowali nowy gameplay i podkreślili, że w 120 klatkach na sekundę zagramy na Xboksie Series X. Gra będzie dostępna na kilku platformach.

Orphan of the Machine zostało zapowiedziane jako pierwsza produkcja na Xboksa Series X, która zadziała w rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę. Pierwszy gameplay nie odznaczał się wybitną akcją, jednak Dynamic Voltage Games nieustannie promuje pozycję, przygotowując graczy do premiery.

Studio potwierdziło, że pomimo zapowiedzi dotyczącej wyłącznie Xboksa Series X, gra zadebiutuje na wielu platformach. Deweloperzy odnieśli się do popularnej usługi Microsoftu, twierdząc, że nie mogą rywalizować z Xbox Game Pass, w którym systematycznie pojawia się wiele ciekawych tytułów, i nie mają pojęcia, jak dokładnie wygląda wybieranie pozycji do katalogu.

Gracze mogą mieć przy tym pewność, że Orphan of the Machine jedynie na Xboksie Series X zadziała w 120 klatkach na sekundę. Twórcy wspomnieli, że tworzenie na PS5 jest „trochę trudne” za sprawą zaprojektowania sprzętu przez Sony. Następnie dodano, że osiągnięcie 120 fps także na PS5 jest możliwe, ale kosztem zmniejszenia rozdzielczości:

Deweloper określił jakość rozgrywki na różnych platformach:

  • 4k/120 na Xboksie Series X 
  • 4k/60 na Xboksie One X 
  • 940p/60 na Xboksie One 
  • 4k/60 na PlayStation 5
  • 1080p/60 na PlayStation 4 Pro i PlayStation 4
  • 720/60 na Nintendo Switchu (dock)

Na zakończenie możecie sprawdzić najnowszy gameplay z Orphan of the Machine. Nie znamy jeszcze ostatecznej daty premiery gry, ale ta powinna trafić na rynek w czasie debiutu next-genów.

Źródło: Twitter: dynamic_voltage

Tagi: 120 fps Orphan of the Machine PlayStation 5 PS5 xbox series x XSX