Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.07.2020 14:02
Rogue Company
548V

Rogue Company. Strzelanka autorów Paladins i Smite wskakuje do Wczesnego Dostępu na konsolach i PC

Hi-Rez Studios i First Watch Games dokończyły w końcu pracę nad Rogue Company w formie Wczesnego Dostępu. Tytuł ląduje w takiej wersji w dystrybucji na Xbox One, PS4, Switch oraz na PC.

Rogue Company, czyli strzelanina multiplayerowa, ukazywana z perspektywy trzeciej osoby, jest już dostępna do pobrania na Switch, PS4, XOne oraz na komputerach osobistych - w formie Wczesnego Dostępu. Jeśli chodzi o wersję pecetową, to Rogue Company jest dostępne wyłącznie poprzez Epic Games Store.

Czym wyróżnia się najnowsza gra autorów Realm Royale i Paladins? Tytuł określany jest przez wiele osób jako połączenie stylu gameplayowego Gears of War z Counter Strike: Global Offensive. Gra zapewnia cross-platformową funkcjonalność, co umożliwia wspólną zabawę właścicielom różnych konsol i PC.

W Rogue Company do dyspozycji mamy 2 główne tryby zabawy. W Extraction walczymy w konfiguracji 4 vs 4. Z kolei w Wingman walczymy w dwóch dwuosobowych zespołach.

By zagrać trzeba aktualnie wykupić zestaw startowy za 15 euro. Kiedy gra opuści Wczesny Dostęp będzie dostępna w formie free-to-play.

Poniżej znajdziecie zwiastun premierowy i trochę gameplayu z Rogue Company. Warto zwrócić uwagę na grafikę w wersji na Switch, która wygląda bardzo przyzwoicie.


Tagi: First Watch Games Hi-Rez Studios Rogue Company